| Andreeatha96 a întrebat:

Cine poate sa imi zica cate ceva despre Tratamentele cu keratina?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
http://sanatate.acasa.ro/......65946.html
Te pup!

1 răspuns:
| EireneP a răspuns:

Eu nu l-ași numi tratament,deoarece mai mult distruge părul decât îl face mai sănătos,primele zile arată destul de bine,luciu,păr aranjat și drept, dar după câteva spălături înțelegi, că ai făcut o mare greșeală, părul devine mai deteriorat nu mai este drept și începe să cadă, astfel rămânem cu păr rar și bani aruncați în vânt!