| Marck94 a întrebat:

Cine si-a recapatat auzul? Ma refer ca eu port proteze auditive, aud bine, dar am o speranta ca sa imi recapat auzul, am ajuns asa pentru ca am facut infectie otita si ai mei nu si-au dat seama ca nu mai auzeam, nu mai scoteam cuvinte. A fost tarziu pana si-au dat seama ai mei ce problema am avut, aveam 4 ani. M-au dus tarziu la spital, solutia era sa port proteze auditive. Timpanul nu e spart, dar aveam febra, tuseam, nu stiu. Eram mic si nu stiam ce se intampla. Medicina mai inventeaza ceva pentru recapatarea auzului? Degeaba am o speranta. Unu" avea probleme ca mine si nu auzea, si-a recapatat auzul. A fost norocos.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| bustamante a răspuns:

Solutia este foarte costisitoare cea scontata.
Iti recomand sa iti cumperi un aparat de spalaturi pentru ureci si este o solutie pentru urechi am avut si eu otita am uitat cum se numeste solutia. Solutia a costat 150 lei.