| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie niste exercitii sau o dieta care te fac sa slabesti?straight face
Adica la solduri si burta.big grinmi'am facut o burta si niste solduri asta vara mancand dupa 1 de nu ma mai ma recunosc!
Dar nu o dieta prea aspralaughingca sa o pot respctabig grinsi niste exercitii de incepator!
MS!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| micurutza2005 a răspuns:

Uita-te ce am scris pentru denysa si poate te ajuta, pe mine m-a ajutat mult.

| mary_5801 a răspuns:

Vezi ca pe youtube gasesti niste exercitii cu cindy crawford.eu am 2 dvd cu ea din care unul este pentru incepatori.pe mine m-au ajutat.

| night_crawler a răspuns:

Abdomene cat cuprindewinking ...am slabit 5 kg intr-o luna...bine sa nu mananci dupa ora 18:00

| mariuss a răspuns:

Sexul este cea mai buna metodahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt prea tanara!happy