| Ambiall a întrebat:

Credeti ca daca merg la medicul de familie poate sa imi zica ce grupa de sange am? Nu vreau sa-mi fac analizele de sange acum.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu are cum sa iti spuna daca nu faci analiza speciala.

| alessia5158 a răspuns:

Nu poate sa-ti spuna in lipsa vreunui document medical in care este specificata grupa de sange pe care o ai.

| darrio2007 a răspuns:

Oricum ai sa le faci pentru buletin. Nu are cum sa-ti zica pentru ca nu cu asta se ocupa.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru darrio2007):

Nu stiu daca mai este obligatoriu pe cartile alea de identintateNu scrie nici unde grupa de sange!

| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu poate, dar cand te duci la o analiza de sange de glicemie carew e 7 lei ceri si grupa sangvina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ghiceste in carti. Ala bala portocala mai arunca si-un zar laughing

| Caba_Ciprian_2000 a răspuns:

Trebuie sa faci analize de sange sa afli grupa de sange