| BesideYou_8929 a întrebat:

Credeti ca flocinolonul este bun pentru cosuri?(am multe puncte negre si brobonite pe frunte si mi se usuca fata ingrozitor, ca sa nu mai am coji pe fata imi dau in fiecare seara cu baneocin dar de fiecare data cand ma spal pe fata cu sapun, solutie de curatare sau geluri pentru puncte negre, clean & clear spre exemplu, simt fata foarte uscata cu toate ca nu am coji) am o colega in clasa care a folosit ceva timp si acum numai are nici un cos dar am vazut pe diferite forumuri diferite pareri si mie teama sa nu fac mai rau tenului...care a folosit sau care stie pe cineva care a folosit si a dat rezultate fara ca mai tarziu sa apara diferite probleme ale tenului? astept parerihappy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Cel mai bun este Isotrexin.Iti garantez 99%.

| herbalist a răspuns:

Cel mai mbine du te la farmacie si cumpara un gerovital plant ca e foarte bun eu am cumparat si cam in 6 zile nu imi mai recunosteam tenul de cat de curat era. costa cam 17 lei dar merita cel putin pe mine m a ajutat si sper ca te va ajuta si pe tinewinking

| morningstar a răspuns:

Si eu am folosit o perioada Flocinolon pentru cosuri. Era destul de bun, numai ca mi se albea fata foarte tare, eram tot timpul palida din cauza lui. Incearca sa folosesti sapun cu glicerina pentru cosuri. Gasesti la farmacie, cel mai bun era Borax.