| Radaaa a întrebat:

Credeți ca o femeie poate sa înnebunească treptat din cauza frustrării create de incapabilitatea de a-și gasi un iubit la 25 de ani și faptul ca mai e și virgina la vârsta aia? Am auzit 2 cazuri rolling on the floor

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
53 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Eee pl
Prietena mea... fosta virgina recent a făcut 25
Si acum 2 luni era încă neatinsa
Si este un om perfect funcțional

Răspuns utilizator avertizat
| InYourPants a răspuns:

Daca pun extrem de mult pret pe lucruri din astea da
Dar de ce sa nu te concentrezi pe altceva si sa lasi viata sa isi urmeze cursu?

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Si pe unde ar fi "nebune" din astea? thinking

| OnTheLuna a răspuns:

Eu deja sunt nebuna. Am si 27 de ani. laughing
M-am ales cu foarte multe frustrari. Nu suport sa fiu in prezenta cuplurilor.
Si nu caut pe nimeni care are bani multi sau palate cum spun unii in comentarii. Dar in schimb vreau sa ma atraga fizic, ceea ce nu prea se intampla.

Răspuns utilizator avertizat
| OnTheLuna a răspuns (pentru Avner):

Nu pot. Mi-as detesta zilele. Daca nu ma atrage ce sens mai are? Unde e pasiunea? Prefer sa fie sarac lipit dar sa ma atraga.

Răspuns utilizator avertizat
| OnTheLuna a răspuns (pentru Avner):

Nu sunt asa frumoasa, dar multumesc. Nu prea sunt insistenta, mai bine zis nu stiu sa fiu. Nu am nici un pic de experienta. Trebuie sa intalnesc pe cineva cu multa rabdare. Si mai am niste criterii care imi limiteaza sansele de a gasi pe cineva, de exemplu sunt childfree. Deci da sunt mai ciudatica. Poate o sa imi gasesc ciudatul intr-o buna zi.

Răspuns utilizator avertizat
| dinaprilie a răspuns:

Cine zice asta? I-a sa vedem daca este asa incapabila..arata-ne tot ce ai.

Răspuns utilizator avertizat
| gogugogugogu a răspuns:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru OnTheLuna):

"sunt childfree"
childless*

| OnTheLuna a răspuns (pentru anonim_4396):

Childfree - o persoana care nu isi doreste copii niciodata.
Childless - o persoana care nu are copii inca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru OnTheLuna):

Am gresit presupunand ca poate nu esti atat de self-centered incat sa fii childfree

| OnTheLuna a răspuns (pentru anonim_4396):

Cine vorbea, egoistul in persoana. laughing
Daca erai cu adevarat selfless adoptai. Vrei ca in lume sa existe ADN-ul tau. Ce e mai selfish de atat? Nu esti mai bun decat mine pentru ca faci ce fac pana si animalele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru OnTheLuna):

Mda, tot eu sunt ala egoist aici

| OnTheLuna a răspuns (pentru anonim_4396):

Fiecare e egoist in felul sau, fiecare isi doreste binele. Fiecare isi traieste viata cum vrea. Daca am ovare asta nu inseamna ca trebuie sa le folosesc neaparat. Nu afecteaza pe nimeni decizia mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru OnTheLuna):

De curiozitate, ce anume planuiesti sa faci cu tot timpul liber pe care o sa il ai?

| OnTheLuna a răspuns (pentru anonim_4396):

Tot ce vreau. Dorm cat am nevoie, invat o limba straina, ma plimb, ies cu prietenii, invat sa gatesc, ma uit la filme, stau mult pe internet. Nu o sa ma plictisesc de prea mult bine prea curand.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru OnTheLuna):

Mie îmi sună groaznic, mai ales partea asta "stau mult pe internet". In fine, sper să funcționeze și să te facă fericita o astfel de viață.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nici un caz nu este la fel.
Acest comprtament depinde și de contextul social. Cu coaching cu tehnica NLP se poate rezolva. Astfel se poate și invers, să revină la normal.