| Adelsi a întrebat:

Cum as putea avea picioare mai subtiri in maxim 2 saptamani? Am incercat sa fac exercitii,fantari,genoflexiuni,sa merg,sa sar coarda chiar si plie-uri de la balet dar nimic nu da roade, mai mult ma ingras! Ce pot face?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

In doua saptamani poti sa faci tu ce vrei ca nu o sa se subtieze picioare. continua sa faci exercitii si in timp o sa vezi rezultate, ai si tu rabdare 1-2 luni pentru inceput http://www.studentie.ro/......9-a-126364
exercutii + alergari + incearca sa mananci mai putin si sanatos

| BogdanBGD95 a răspuns:

Pe termen atat de scurt nu cred ca poti face ceva.Continua sa faci exercitiile astea, sa alergi si poate sa ti si o dieta. Dar atat de repede nu cred ca o sa obti rezultate multumitoare