| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi pot convinge parintii sa ma duca la un control la psihiatrie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| 0ffliner a răspuns:

Fie te comporti nebunatic fie le explici ca-ti trebuie o consultatie cu psihiatrul.
(In cel mai rau caz te duci singur la medicul de familie)

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu mai bine te duci singur?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Sunt minora.

| Puffixd a răspuns:

Daca vrei vorbim in privat si iti spun