| anonim_4396 a întrebat:

Heii! Cum imi pot convinge parintii sa ma duca la meci?

9 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Ia initiativa, du-te singura. Presupun ca un meci de fotbal, sa-ti susti echipa locala.Este foarte frumos sa-ti iubesti echipa si sa faci sacrificii pentru ea!

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Nu prea pot sa ma duc singura, pentru ca stau in cea mai de **** comuna si nu circula maxi dupa o ora, si meciul se termina dupa ora aia. Si nu am permis
laughing)

| RareşTPUro a răspuns:

Spune-le ca iti place si ca vrei si tu sa vezi cum este macar o data.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Pai roaga-i frumos, spune-le ca iti doresti mult sa mergi si promiti ca vei fi cuminte si astea.

| alexandrualind a răspuns:

Spune-le ce vrei neaparat la acel meci.

| ubox7007 a răspuns:

Pai poate nu au bani is nu stiu cum sa iti zica, sau poate trebuie sa insisti si sa promiti chesti pe care nu le vei face.

| anonim_4396 explică (pentru ubox7007):

Avem bani suficienti, dar nici nu e scump

| Адина a răspuns:

Scuze că întreb, ce meci? smug

| anonim_4396 explică (pentru Адина):

Duminica asta 8:30