| Daughter a întrebat:

Cum pot sa dau jos kilogramele in plus de pe burta in cam 6 luni? Multumesc mult. (vreau sa am abdomenul cat mai plat, sunt fata)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Învață să mănânci, să combini corect alimentele, practică un sport de masă, hidratare.
http://calorii.oneden.com/
Mergi pe alimente sărace caloric dar care să-ți asigure nutrienții necesari pentru buna funcționare a organismului.
EXCLUS: înfometarea și sedentarismul.
Pa, pa.

| JohnnyBi a răspuns:

Sustin pe HaKa93, programul ala este bestial! la inceput o sa obosesti la incalzire, dar dupa primele 3-4 zile o sa vezi diferenta (o sa rezisti cate 2-3 minute mai mult in fiecare zi). cam in 1 saptamana o sa poti face 80% din antrenamentul aluia. scapi de zahar, dulciuri (au zahar si multe E-uri toxice), poti sa mananci prajit daca vrei, dar maxim 3 ori pe saptamana. Daca te tii, in 3 luni nu o sa te recunosti happy. eu am facut insane ala 3 saptamani parca (si la inceput ma omora incalzirea) si s-a vazut diferenta happy

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU ai precizat ce vârstă/înălţime/greutate ai acum, pentru ca să vedem dacă e necesar să slăbeşti.

INDICĂ aceste detalii, apoi mai vedem...

Toate cele bune.

| HaKa93 a răspuns:

Poti sa te apuci de programul Insanity.
eu in 2 luni am dat jos aproape 8 kg fara sa tin vreo dieta. poti sa vezi rezultate si pe google cu acest program
https://www.google.ro/......ps?/search

| sty a răspuns:

Poti sa incerci hrisca fara ingrediente o zi sau mai multe zile plus exerciti pentru abdomen.
http://www.youtube.com/watch?v=1919eTCoESo