| εмiLч97 a întrebat:

happy
Exista reguli in relatii/dragoste?
Adica... Iubitul trebuie sa fie mai inalt decat fata sau ea trebuie sa fie mai inalta? E vreo problema daca iubitul este mai scund decat fata?
Daca ai iubit ce inaltime are, dar tu? Care este diferenta de varsta dintre voi?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu conteaza inaltimea deloc sa se inteleaga bine e important.

| Swallow a răspuns:

Da,exista o regula foarte importanta.Stii care`i?! Sa Va Iubiti Unul Pe Altul! puppy dog eyes (inlove).

| XK a răspuns:

In dragoste exista o singura regula!

Cine isi da drumul primul este mai activ laughing

| yyyyy a răspuns:

In dragoste reguli nu exista! singura regula este ca niciunul sa iubeasca mai putin decat celalalt. inaltimea nu e importanta intr-o relatie ce va dura mult ci foarte mult va conta sufletul tau, capacitatea de a gandi si nu in ultimul rand sa iubesti persoana respectiva. nici varsta nici inaltimea nu trebuie sa stea in calea dragostei daca aceasta e adevarata. Esti fata? el e mai mic de inaltime? sa stii ca asta nu cnteaza, cel mai mult conteaza sa-ti placa asa fizicul adica de pe gusturile tale, sa fie bun, intelegator, de incredere si invers daaca esti baiata.