| Iijhjh a întrebat:

Cum pot sa rezist mai mult in pat la o noapte de amor si fara preludiu frate ca am mai auzit asta? Adevarul e ca sunt tanar si ma termin destul de repede 5 -10 min daca dau mai incet.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Paca! In felul asta nu vei putea satisface niciodata o fata/femeie in pat.
Invata sa acorzi timp bun unui preludiu adevarat, ca sa poti cumva duce o fata/femeie la or gasm, dupa aceea.
Sexuld e 5 minute nu va satisface niciodata o femeie, cu atat mai mult cu cat lipsa preludiului, o lasa neumezita, putand experimenta dureri, ustiurimi si toatla insatisfactie, la sexul cu penetrare.
Secretul unei partide reusite de sex, cu satisfactia femeii, consta 80% in preludiu si 20% in penisul barbatului, care stie cum sa-l manipuleze si sa produca placere. sa nu uitam ca, masura penisului este o alta conditie pe care trebuie sa o ai, ca sa poti satisface vaginal!

| Iijhjh explică (pentru Violleta2022):

Te intreb pe tine care sunt zonele ce o sa satisfaca o fata de ex. zona gatului.sau nu stiu?!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai ce iti trebuie mai mult? O partida de sex ar trebui sa dureze in medie 7 minute sa fie satisfăcătoare pentru ambii.

| Sofer a răspuns:

Bagi mai multe numere.

| Donsavas a răspuns:

Ai nevoie de pastile. Vorbeste cu un urolog.

| Iijhjh explică:

Rezist scuze