| CuTup3u a întrebat:

Sunt baiat si am problema ca ma termin in 2 minute maxim, si am mai citit pe net ca ar trebui sa fie preludiu mai mare, as vrea sa stiu cum pot sa ii fac la fata un preludiu frumos sa se bucure ca a venit cu mine chiar daca eu m-am terminat repede.

Si eu daca fac preldiu mai mult timp parca ma termin pe mine fara sa o ating, ma masturbez repede la preludiu din cate stiu eu si cand e sa o bag nu mai apuc ca ma termin.

Stiti cumva ce sa fac?

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Păi tocmai tu ai spus... masturbare!
Este efectul negativ al acestei practici.
Pa, pa.

| Alexandru0007 a răspuns:

Masturbeaza-te mai mult si strange capul penisului inainte cand iti vine sa iti dai drumul si repeta miscarea asta

| CuTup3u explică (pentru Alexandru0007):

Eu ziceam ca ma termina asa repede ca ii dau la "laba" mai mereu.

| Alexandru0007 a răspuns (pentru CuTup3u):

Nu,dimpotriva.asta te ajuta sa rezisti mai mult, dar si cand faci asta poti amana momentul cumva

| oprescudorin11 a răspuns:

Vrei sa vorbesc pe sleau? Si mie mi se intampla la fel, cu anumite partenere.Am invatat insa sa ma masturbez de 2 -3 ori, inainte de a o intalni, apoi pot sa-mi reglez timpii perfect. E ca o orchestra care-si ia 'la-ul' de control.

| Alcyon a răspuns:

Degeaba e preludiul juma de ora, daca contactul sexual dureaza doua minute. Femeia n-are cum sa ajunga asa repede la orgasm.

| Grigore666 a răspuns:

Viagra,pilula albastra, Levitra.