| Ene_Maryan_1990 a întrebat:

Cum pot sa scap de cosuri?
daca puteti sa imi dati solutii.
merci!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| LanaDelRayFan a răspuns:

Eu ma spal cu sapun cu sulf in fiecare zi. Din multimea de cosuri mai am vreo 4-3.Sau in fiecare seara date cu yeama de lamaie si apoi clateste.Ambele metode chiar functioneaza.Succes1

| LanaDelRayFan a răspuns (pentru LanaDelRayFan):

Eu folosesc sapunul cu sulf. Din multimra de cosuri mai am doar 3-4.Sau in fiecare seara aplica pe fata zeama de lămâie.Ambele moduri functioneaza.Succes!

6 răspunsuri:
| dmrtr a răspuns:

Eu m-a dat cu zinerit si mi-au disparut cosurile tongue

| alexxu07 a răspuns:

Du-te la dermatolog si eu am avut cateva probleme si dupa ce am fost la dermatolog mi-am rezolvat problemele eu nu iti pot recomanda ceva deoarece tenul fiecaruia difera deaceia eu iti recomand sa mergi la dematolog ei stiu ce e mai bine pentru tine eu am incercat tot asa o crema care mi-a fost recomandata de cineva si m-a ars pe fata deoarece mi-a iritat tenul deci ai grija daca chiar vrei sa incerci asta dar eu iti recomand ceia ce ti-am spus eu succes

| liviu2001 a răspuns:

Dai funda?

| liviu2001 a răspuns:

Eu cand am cosuri ma dau cu spirt o perioada de timp si trece

| Ene_Maryan_1990 explică:

Funda