| GabytzuA_7080 a întrebat:

Cum poti face,, patratele" pe abdomen pentru. un copil de 12-13 ani.Plss dau funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| JaJe a răspuns:

E devreme pentru "patratele" la varsta ta. Ai putea sa incepi de la varsta de 15-16 ani

| xlmpq a răspuns:

Mai asteapta macar vreo 2, 3 ani si dupa aia apuca-te de sala, sau fa multe abdomene akas

| raluca7 a răspuns:

Daca vrei sa ai un abdomen cu,, patratele" trebuie sa faci abdomene multe o sa te ajutewinking