| roxysweer a întrebat:

Cum poti sa scapi de cosuri si puncte negre dar faraa creme!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Smileygirl23 a răspuns:

O varianta foarte buna de a diminua aparitia cosurilor si a punctelor negre este sa te speli zilnic pe fata cu apa si sapun. Incearca un sapun gen Dove si vezi dupa cateva saptamani daca apar rezultatelehappy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna:) in primul rand tratamentul cosurilor si a pielii vine din interior, iar apoi urmeaza exteriorul. Citeste aici ce poti face pentru a scapa de cosuri, chiar da rezultate! http://doaroadolescenta.wordpress.com/......-de-facut/

| roxysweer explică:

Aha...am inteles, am sa incerc! mersi