| anonim_4396 a întrebat:

Cum se poate slabi 1 kg pe saptamana fara sport? adica doar dieta ce imi recomandati?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Inlocuieste dulciurile cu fructe si nu mai lua cina! redu portia de mancarewinking la micul dejun sa nu faci nici o schimbare! este cea mai importanta masa!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Papa castraveti inainte de masa, reduc pofta de mancare. Eu am slabit fara sa vreau.

| DeeaV a răspuns:

Apa,paie si bataie.
Bea foarte multa apa si mananca alimente pe baza de cereale integrale si redu zaharul si grasimile, dar fara putina miscare nu garantez nici un rezultat