| anonim_4396 a întrebat:

Cum se trateaza cel mai bine durerile de spate?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mihalitza a răspuns:

Uneori prin simpla schimbare a pozitiei...happy

5 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

.si pe mine ma DOARE UNEORI, STIU CUM E! Deci, medic, masaj, aplecari in fataa sa atingi cu degatele e solul si te intinzi apoi, si rotiri de sold, in ambele sensuri, lent, 10-20...alteori comprese calde, unguntul ala din reclama, imi scapa numele acum, - sanatate! Psiho

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Du-te la un cabinet de masaj, poate iti trece, sau poarta un brau atunci cand cari lucruri grele.

| viorel2c a răspuns:

La un doctor

| Daniel TM a răspuns:

Cu o coada de matura.
Glumeam. Cred ca prin exercitii si este un unguent la naturiste care nu este foarte scump.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa tratezi cauza si nu efectul