| JeSuisElle a întrebat:

Cum simt daca o carie a ajuns la nerv? Ma doare mai tare sau ceva? Maine plec la stomatolog, dar vreau pentru linistea mea sa stiu.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ThePotato a răspuns:

Pai evident ca e un semn. Cel mai bine cand apar acele simptome sa te duci rapid ca poate fi grav daca nu e tratata la timp (ajunge in creier) Si atunci apelam la lopata laughing.