| MarcelViorel a întrebat:

Dacă am pierdut puțin par pe tâmple as putea sa încep sa folosesc minoxidil și dermaroller? Nu am pierdut mult dar ma stresează foarte tare cand stiu ca am avut acolo par si nu mai am laughing.
Sau mai bine aștept și îl folosesc mai incolo dacă o sa observ pierderi mai mari?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Incepi sa te chelesti.
E normal la barbati.

| Sistemulxxl a răspuns:

Bati un ou si-l amesteci cu o cana de zahar. Te dai in locurile unde nu ai par si astepti 3 ore. Te clatesti si in 2 saptamani iti creste. happy