| Katalinkata0 a întrebat:

Dacă am scos capul pe geam la 100km/H ar putea sa îmi cada parul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu pățesti nimic, părul daca va cadea sunt din alte cauze genetice nu ca ai scos capul pe geam, sanatate multa.

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da, daca il agati de vreun stalp.

| relian a răspuns:

Esti sigur ca nu ai peruca laughing

| Sofer a răspuns:

Doar te trage puțin curentul.

| RoCkKiD a răspuns:

Evident, mai ales daca se intampla sa dai cu capul de ceva. E totusi posibil ca in cazul ala sa nu-ti mai pese prea tare de par.

| Lukasssz a răspuns:

Katalin Talent, tu esti ma?

| Mirel4412 a răspuns:

O sa plece de buna voie daca mai pui intrebari din astea.

Răspuns utilizator avertizat