| laudima22 a întrebat:

De curând am descoperit usturimi la penis, când urinez. Analizele le-am facut, chiar de două ori le-am făcut, au ieșit bine a zis doctorul. După ce mă mast***bez mă ustură și când urinez. Bun, analizele sunt bune, doctorul m-a întrebat dacă mă mas****bez, iar eu i-am zis că da. Și m-a mai întrebat dacă am avut relații intime până acum, iar eu i-am spus că nu. Iar el a zis că asta e cauza usturimii, că la analize nu a văzut absolut nimic. Are dreptate doctorul?!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Inseamna ca abuzezi cuculetul ala, de aceea te ustura.
Mai rarut cu masturbarea (1 data la 3-4 zile) si spalat ZILNIC cu apa calda si sapun, ca sa elimini toate urmele de urina si smegma care il irita.

| doctorandus a răspuns:

Masturbarea nu produce usturimi, asta dacă nu o faci de zece ori pe zi.

| laudima22 explică:

Eu nu am avut relații intime până acum, sa fie adevărat oare. Daca la analize nu a văzut nimic, ce sa fie. O fac prea des l**aba cei drept, ce părere aveți.

| Anonimboy111 a răspuns (pentru laudima22):

Salut, s-ar putea sa fie de la multa masturbar3 si eu am patit, sau e de la sapunul care intra in gaura la penis cand faci baie, eu atunci am observat ca ma ustura