| IzzyIzzuka a întrebat:

Daca imi apropii mult irisii ochilor se poate intampla ceva rau? :/ ( sper ca intelegeti intrebarea, nu stiu cu sa o formulez altfel laughing )

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| costylazar a răspuns:

Pai nu știu dacă te ajuta dar așa făcea și un var de al meu și acum are probleme cu vederea, nu sunt sigur ca de la asta happy