| RAY a întrebat:

Daca iti vine greata de la cam tot ce manci, e ceva normal? Ma refer la dulciuri cateodata si la fructe

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| 1Q a răspuns:

Daca tot ce mananci sunt dulciurile, atunci da, e normal sa iti vina greata de la ele. Mai mananca si altceva si apoi mananca dulciuri dar sa nu exagerezi si nu le manca in fiecare zi.

31 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Daca nu ai pofta de mancare da, cred ca e normal. Ce probleme ai man?

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

Am pofta chiar pea mare pentru dulciuri, dar imi vine greata la cam toate ce naiba sa mai manc, as trece la vegetarism dar e aiurea

| R0R0 a răspuns:

Sa fim seriosi...Tu iti impui sa nu mananci, iar corpul iti da o stare de repulsie cand vede alimentele alea.

| RAY explică (pentru R0R0):

Numi imi impun asta

| R0R0 a răspuns (pentru RAY):

Sa aruncam o privire peste ultimele tale intrebari.
Vrei sa slabesti, dar esti "indragostit " de dulciuri. Stii ca nu-ti fac bine, ca te ingrasa. Poate, fara sa iti dai seama faci asta.

| RAY explică (pentru R0R0):

E adevarat ca sunt dependent de zahar, nu sunt sanatoase deloc, trebuie sa vad si de ficat acuma

| R0R0 a răspuns (pentru RAY):

Asa să faci!

| RAY explică (pentru R0R0):

Auzi nu vrei sa mergem la film?

| R0R0 a răspuns (pentru RAY):

Nu voiai să ii zici asta lui Bogdan? laughing

| DoarBogdan a răspuns (pentru R0R0):

Dar de ce mie laughing

| RAY explică (pentru R0R0):

Bogdy deja a fost la film, nu vrea sa imi cumpere bilet sai ierte dumnezeu pacatele, eu merg azi

| R0R0 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Voi ieseati la film.Nu eu laughing

| R0R0 a răspuns (pentru RAY):

Nu pot sa vin, scuze.

| RAY explică (pentru R0R0):

Iesi si tu din casa si nu te bucuri, inchirez o limunizina ce spui vi?

| DoarBogdan a răspuns (pentru R0R0):

Ce frumos a fost filmul laughing

| R0R0 a răspuns (pentru RAY):

Nu-s materialistă laughing
Momentan stau in casa.Si greu ma poti scoate de aici.

| RAY explică (pentru R0R0):

Ma insor cu tine daca iesi

| R0R0 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Ma bucur atunci.Nu incerci să ne faci in ciuda, nu? rolling on the floor

| R0R0 a răspuns (pentru RAY):

Raman fată batrana rolling on the floor

| DoarBogdan a răspuns (pentru R0R0):

Tie nu laughing

| RAY explică (pentru R0R0):

Nu sti ce pierzi reao

| R0R0 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Asa! laughing
Mersi!

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

In randul ala 9 s-a vazut ok?

| R0R0 a răspuns (pentru RAY):

Nu-s rea.
Stiu ce pierd, prea bine!
Dar nu pot .....Imi pare rau.

| DoarBogdan a răspuns (pentru R0R0):

Ray lasa fata in pace big grin

| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Man, in randul 9 s-a vazut perfetwinking

| R0R0 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Asa!
Mersi mult! Eroule! rolling on the floor

| DoarBogdan a răspuns (pentru R0R0):

Oricandbatting eyelashes

| R0R0 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Clar! laughing

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

Vezi ca nu te mai invit la nunta

| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Zau asa sad