| claide a întrebat:

Daca ma doare genunchiul si nu mai pot sa il misc decat oarte incet si ma doare foarte tare ce credeti ca am? fundita

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Probabil ceva cu meniscul.trebuie facuta o radiografie sau un consult la un medic ortoped.

| TeamHellNo a răspuns:

Pai eu cred ca te-ai lovit foarte tare daca durerea se accentueaza sau persista mai bine ai merge la medic! Insatosire grabnica!

| adyyo a răspuns:

Decat sa pui intrebari aici mai bine te duci la un doctor sau ceva, fa-ti o radiografie.Noi nu avem de unde sa stim ce ai tu.

| claide explică (pentru adyyo):

Nu tiam cerut parerea ce sa fac tii-am spus ce as putea a vea!