| LEAlex a întrebat:

Daca mănânc la ore fixe slăbesc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Madayna a răspuns:

Trebuie sa stii si ce sa mananci, nu e de ajuns doar sa mananci la ore fixe si atat. Alege sa mananci multe legume si fructe, lactate, carne de pui, curcan si peste.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu care e scopul intrebarii tale dar ca sa iti raspund la intrebare iti zic ca nu. Adica depinde si ce mancaruri grase sau pajeli mananci.
De fapt mancatul la ore fixe, mai ales cina inainte de ora 22 e foarte sanatos. Mentine echilibru, nu te imbolnavesti de diferite boli de stomac.

| irinuk28 a răspuns:

Daca mananci la ore fixe, mai degraba te ingrasi.Asta daca iei si gustari intre mese.Depinde oricum si de ce mananci. Sper ca te-am ajutat!