| NykoO a întrebat:

Daca sunt racita(imi curge nasul si tusesc) pot sa alerg? Adica sa ma duc la atletism?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| lifeisperfekt a răspuns:

Eu zic ca cel mai bine ar fi sa stai in pat si sa te tratezi, pentru a nu ti se agrava boala, iar dupa aceea poti merge sanatoasa unde doresti tu. Sper ca raspunsul meu sa-ti fie de folos! Si insanatosire grabnica! Pa!happy

2 răspunsuri:
| flavius01 a răspuns:

De putut poti, dar nu ar fi cel mai indicat. Mai bine te scuzi saptamana asta si stai acasa, iei antibiotice si mergi saptamana aialalta happy

| biublyci a răspuns:

Doamne ce intrebari:O frate lol ca nu potilaughing stai acasa fetit-owinking