| anonim_4396 a întrebat:

Dacă unei persoane i se umflă venele (în zona mâinilor) şi uneori simte o presiune la nivelul capului, care credeţi că este cauza? Trebuie să fie vreunul dintre aceste simptome îngrijorător pentru persoana respectivă?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| fuzzer a răspuns:

Cauza,este stresul de cele mai multe ori.Si ar fi foarte bine daca ati consulta un medic.Si efortul de asemenea, poate fi catalogat o cauza.
Pa, pa!

| anonim_4396 explică (pentru fuzzer):

Mulţumesc!

| fuzzer a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu placere, pa, pa!

7 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

In acel moment ar fi perfect da-si ia o tensiune!

| NeaPopa a răspuns:

Ii mare presiunea pe teava, zii sa dea drumul la robinet big grin

| anonim_4396 explică (pentru NeaPopa):

laughing

| anonim_4396 explică (pentru NeaPopa):

Mulţumesc pentru răspuns! Râd eu râd, dar nu e chiar aşa amuzant...