| Clf_Abby_1993 a întrebat:

Dc ma doare aici sub brat ( putin mai jos) si in mijlocul spatelui langa coloana poate fi si din cauza statusului la calc stau doar pe o parte ( inclinata pe o parte)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Sburatorul a răspuns:

Nu e prea bine daca stai intr-o parte la calculator. Asta mi-a zis un tovaras medic.
Era ceva legat de gravitatie si cu coloana vertebrala. Fa si tu astfel incat sa stai dreapta la calculator, sa nu regreti mai tarziu doar din cauza asta.
Depinde si pozitia care o ai la birou, daca iti sustii mainile pe ceva sau le lasi ''suspendate'''.

| mat31new a răspuns:

Dap, daca te doare pe partea care nu stai inseamna ca te-ai racit pe acea parte. mai schimba pozitia sa echilibrezi temperatura ca sa nu ai complicatii mai tarziu.

| Clf_Abby_1993 explică (pentru mat31new):

M, a doare partea pe care stau

| mat31new a răspuns (pentru Clf_Abby_1993):

Te doare pentru ca e presat corpul.