| anonim_4396 a întrebat:

De 2 zile mi-a aparut un fel de bubite-iritatie rosie pe capul penisului care ma mananca si ma ustura.Pe capul penisului este o substanta galbena care se scurge din el.Va rog dau funda spuneti-mi ceva, cu ce se trateaza, e grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
depinde ce varsta ai...indiferent ca ai avut ori nu contact sexual, e cel mai indicat sa consulti medicul dermatolog..nu astepta minuni pe site
O zi frumoasa sa aihappy

| robymic60 a răspuns (pentru caramela):

Am 12 ani

| caramela a răspuns (pentru robymic60):

Fuguta la medic cu mami/tati

| irina20 a răspuns:

Sigur e o boala cu transmitere sexuala.Cel mai bine mergi la medic si repede cand inca e la inceput, daca amani e posibil sa ai alte probleme mai mari.

| Felys a răspuns:

Poate fi candida sau mai rau, in orice caz nu aici vei gasi rezolvarea, fa-ti programare la doctor si du-te ca altfel e mai rau

| Alcyon a răspuns:

Mergi la medic.

| Caro34 a răspuns:

Le-ai mai avut si inainte? Ai fost cu vreo fata zilele astea? Daca DA atunci e posibil sa fi luat ceva de la ea. Trebuie sa mergi la medic fiindca numai el poate sti ce ai! Poate fi o simpla iritatie sau o boala venerica! Mare atentie la contactele sexuale neprotejate! Azi nimeni nu-ti spune de ce boala sufera si te mai alegi cu cine stie ce... Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Du-te la doctor barbate

| Violente a răspuns:

Să te vadă repede un urolog.
Pare să fie o infecție dacă ai scurgeri.
Nu te juca happy