| o3oDYAo3o a întrebat:

De cand eram micuta am niste brobonele pe maini si cateva pe obraji.Am fost la o gramada de dermatologi si am folosit tot soiul de creme, am fost si la endocrinolog unde toate analizele au fost bune spunanadu-mi ca nu as avea probleme...s-au mai dus un pic din ele dar tot sunt multe in special pe maini doar de la cot in sus.Au un aspect de cosuri dar sunt foarte foarte mici si multe.Ma putei ajuta cu vreun sfat?! Ofer FUNDITA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| cflorin11 a răspuns:

Nu lua sfaturi medicale de la oricine. incearca Canamicina H sau Nidoflor. Acestea sunt unguente renumite pentru rezultatele oferite, totusi mai consulta un medic