| anonim_4396 a întrebat:

De cateva zile mi-au aparut niste cosulete pe burta... din ce cauza poate fi? Si ce poate fi? Nu sunt bubie, ci cosulte...Acum aproape 3 saptamani am facut plaja si m-am ars. Apoi de 2 saptamani mi s-a cojit pielea de pe burta dar se ducea asa, fasii imense pentru o piele care se cojeste. Dupa care pielea era foarte uscata, ma ustura, iar apoi ma manca. Am dat cu tot felul de creme. Pielea a revenit la aspectul normal, e fina, dar de cateva zile am problema cu cosurile. Poate fi o urmare a arsurii?
Fara medici...Multumeschappy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Ssmara a răspuns:

Nu neaparathee hee mai mult ca sigur sunt niste bubite cu lichid in elebatting eyelashes facute de la transpiratielaughing don't worry tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Ssmara chestia ii ca eu nu transpir prea desstraight face si pe burta nici atatstraight face deci asta nu iistraight face