| PurityBecameBlasfemy a întrebat:

De ce atunci cand ne'am trezit si ne culcam la loc ne simtim obositi toata ziua atunci cand ne trezim?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| bulin a răspuns:

Si eu ma intreb acelasi lucru, dorm 12 13 ore ma trezesc fac pipi mai dorm inca 2 3 si ma trezesc obosit big grin...Somnul are 5 faze, la un momentdat ce te culci iar corpul trece iar prin aceste faze.

| TeIubescBL a răspuns:

Buna.
Serios? Mie nu mi se intampla.
Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.asa mi se intampla si mie ca suna alarma dar mai ma culc o ora si ma scol ametita si oosita si parca am capul de o 100 de kglaughing... nu stiu nici eu de ce se intampla asa. si eu as vrea sa aflu:X
te pupic:*

| PurityBecameBlasfemy explică (pentru anonim_4396):

Daca dormi prea mult se poate

| anonim_4396 a răspuns (pentru PurityBecameBlasfemy):

thinking tocmai somnul indelugat face bien dar daca avem un somn indelugat si format din mai multe parti(dormi te scoli si iar dormi) nu mai face binelaughing...winking