| anonim_4396 a întrebat:

De ce când întorc capul spre stanga sau dreapta aud in spatele capului ca niste pocnituri parca ar suna de la scheletul capului

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Laver_Edi_1997 a răspuns:

1. Nu ai facut miscare/exercitii la gat.
2.Ti ai rotit capul rau intr o bataie.
3. Daca doare du te la doctor.

| anonim_4396 explică (pentru Laver_Edi_1997):

Nu ma doare doar se aude acel sunet

| MorariuCosimin a răspuns:

Nu este nici o problema, nu ai de ce sa te ingrijorezi. Si la mine face la fel, asta se intampla cand iti amorteste osul de la gat, e ca si cum ti-ai desmorti degetele.