| anonim_4396 a întrebat:

Va zic din prima ca eu merg cam cocoșat și țin capul aplecat.
Eu am un fel de ganglioni(ceva rotund sub piele) în partea stângă și dreapta, în spatele gâtului cam în zona urechilor, așa au toti oamenii? Și pot să misc ganglionii aia puțin, sau ce o fi aia laughing
Așa are toată lumea? Ceva rotund sub piele? Mai am și pe mijloc în spatele capului dar ala e ceva normal, e și ieșit afară... Și ma dor puțin dacă îi stârnesc, am și în stânga și în dreapta în spatele capului puțin mai în spate de urechi..

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
11 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Pisi, tu esti fetita sau baietel? laughing
Aici zici ca mergi cocosat si în 16 Iunie | SkyWaLkeR1 explică (pentru Iuliana1188):
Am facut analize în aprilie, nu aveam nimic, am luat niște calciu și vitamine
. Atunci aveam glicemia 101, 87 sad eram și cam stresata
In 3 zile de la stresatA esti cocosat? laughing

| RKBlue a răspuns (pentru alina2k18):

Cred ca intentia a fost de a face cuvantul cocosat adverb. Parerea mea...

| anonim_4396 explică (pentru alina2k18):

Eu merg cosata demul timp, cam un an, așa că nu comenta dacă nu stii.
Sunt fata

| Goete a răspuns:

Alta problema laughing
Esti un cadavru miscator, deja ma sparg de râs

| anonim_4396 explică (pentru Goete):

Și ce?
Mie clar nu-mi vine a râde, râzi tu cât vrei până da și în tine o problemă, atunci esti tu cadavru

| Goete a răspuns (pentru anonim_4396):

Stai linistita ca de mine daca da o problema.nu ma cocosez, nu raman insarcinat, nu am cancer nici alte boli; si imi trece pe a doua zi.
Si daca chiar voi avea o boala grava, macar pana atunci voi trai fericit si nu cu ideea ca sunt grav bolnav.
In fiecare zi vii cu ceva, chiar ai o problema. La inceput credeam ca faci misto

| anonim_4396 explică (pentru Goete):

Credeai, dar nu fac niciun mișto! Eu cocosata merg ca așa merg eu, nu ca am probleme.
Și eu de unde stiu ca, chiar nu am o boală gravă? Am tratament pentru arsuri ca am fost la medic și am antibiotice(ca am și roșu în gat)
Nu imi trece mi-e așa pe a doua zi, ca greață a ținut o lună și ceva și arsurile le am de 3 luni... Așa ca nu trece pe a doua zi!

| RKBlue a răspuns:

Te rog nu te supara pe mine, te rog mult dar...
As zice sa iti cauti un apartament foarte aproape de spital ( daca se poate chiar langa) si sa te muti acolo.De ce? Asa poti ajunge in maxim 5 minute la doctor si sa il stresezi.

A fost doar o gluma, sa nu o iei in serioshappy
Nu am ganglioni care sa se miste, dar sunt putin cocosat( nu tot timpul, uneori reusesc sa stau drept cateva ore, apoi imi uit si gata)

Astea fiind zise, am observat ca imi tremura o mana intr-un mod foarte ciudat(nu ca la Parkinson, ci ca la o mana de robot scurcircuitat-cum vezi in filme)

| anonim_4396 explică (pentru RKBlue):

Naspa
Nu imi caut apartamenthee hee
Deci nu ai ganglioni de aia cum am eu?

| RKBlue a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu.
Ganglioni clar nu am(decat aia din creier)
Daca apare vreunul te anuntlaughing

| anonim_4396 explică (pentru RKBlue):

Ha, ha, ha
Asta a fost ceva așa de amuzament, care nu e amuzant.