| mgtow a întrebat:

De ce ma doare putin capul in timpul verii? Traiesc singur dar nu stau toata ziua imobilizat la scaun si fac multa miscare. Asa pateam si cand eram cu maicamea iar pe vreme rece ma simt mai bine care e problema, oare nu-s adaptat vremii calde si sunt obisnuit cu frigul? Nu beau 2 litri de apa zilnic, mananc binisor si nu stau mult la PC/TV.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| QiCKaaTc a răspuns:

Poate e de la insolatie. stai mult in soare? Daca da, poarta o sapca pe cap cand iesi afara.

| mgtow explică (pentru QiCKaaTc):

E de la clima asta, mama ei de caldura ca nu o suport asa tare (sa vina iarna odata).

| NonEinstein a răspuns (pentru mgtow):

O pai mai ai ce astepta, da o fi de la clima.

9 răspunsuri:
| MineIsLikeABridge a răspuns:

Pai asta e problema ca nu stai mult la PC /TV, ca daca ai sta la ele nu ai stai in soare, te doare de la cap, si caldura e de vine, ce-i adevarat nu te simti bine la caldura, nici eu, asa iti este firea, dar evita eforturile sau iesitul in soare, sau poarta sapca, bft

| NonEinstein a răspuns:

Esti deshidratat, incearca intr.o zi sa bei cat trebuie adica intre 2-4L sa vezi ca trece migrena asta.

| mgtow explică (pentru NonEinstein):

Bun am sa incerc de maine pun planul in aplicare, mersi sper sa dea roade chiar daca merg mai des la izvor dupa apa.

| NonEinstein a răspuns (pentru mgtow):

Pai foarte bine ca mergi mai des, stai linistit ca sportul nu strica!

| mgtow explică (pentru NonEinstein):

Nu a dat roade dar daca imi ocup timpul cu diverse treburi casnice si hobyuri in timpul liber nu se simte aproape deloc, o fi de la clima asta cred de ma doare.

| miriammiki a răspuns:

Poate ai astenie...

| mgtow explică (pentru miriammiki):

Sunt activ si nu ma simt obosit asa tare doar daca merg mult timp afara logic.