| Andrei456 a întrebat:

De ce simt ca parca as trai intr-un vis? Am senzatia asta de foarte mult timp

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi s-a intampat. Timp de 2 ani am simţit ca si tine ca sunt intr-un vis, nu aveam putere in corp.Am fost si mi-am facut analizele si nu am avut nimic. Mi-a trecut asa pur si simplu.Incearca sa faci putin sport.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trezește-te!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te speria, e posibil doar o presiune intercraniana. Poti merge la medic, spui ce ne-ai spus si noua si iti da tratament.

| Năstasă_Iulian_1993 a răspuns:

E posibil sa fi obosit mental

| Exaizo a răspuns:

Totul este in mintea ta. Nu exista ceva ce poate invinge creierul uman, ci doar sa il convinga, ceea ce nu este acelasi lucru, fiindca depinde de tine daca te lasi convins.

Răspuns utilizator avertizat
| moniii5 a răspuns:

Fa un consult psihiatric.

| Harley18 a răspuns (pentru moniii5):

Poate e doar obosit sau plictisit.