| RAY a întrebat:

De ce tot am o stare de foame mereu? am incercat cu proteine nici un rezultat,fructe,legume mai tare mi foame,manc dulciuri multe doar cu ele imi trece dar un timp
imi puteti da un regim/diete dimineata, dupa masa seara, vreau sa slabesc am 67 de kg si 1, 60 e prea mult,dupa ce manc dulciuri,am ameteli,stare de oboseala, nervi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Sa mananci ceva foarte consistent pana sa te saturi sau poate ca ai stomacul marit, trebuie operatie de micsorarea a stomacului ca sa poti manca mai putin si nu o sa-ti fie foame! Trebuie sa-ti faci analize generale, s-ar putea sa ai diabet!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai ameteli si stare de oboseals e posibil sa ai anemie, asa se manifesta. Fa niste analize.

| Userrr a răspuns:

Totul este in subconstientul tau, doar ai impresia ca iti e foame, asa am patit eu dupa ce m-am lasat de fumat.Incearca sa nu te mai gandesti la asta si sa te abtii.

| RAY explică (pentru Userrr):

Serios? posibil