| Vevei938383883 a întrebat:

De dimineata nu puteam sa merg,mi era rau,dupa m-am pus la somn, am adormit dar eram total constienta. dupa ceva timp dupa ce m-am trezit vad totul ca intr-un vis si cand ma ridic vad negru, ce ammm

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cand creierul este privat de somnul de noapte incepe sa dea rateuri, ameteli, stari de rau, dureri de cap, stari de lesin si chair lesin samd.
Ca sa nu ti se mai intample asta, culcarae trebuie sa se faca cel mai tarziu la ora 22, dorming 8-9 ore pe noapte, ca crierul tau sa se odihneasca si sa se regenereze.
Sanatate multa!

| sierra1 a răspuns:

"am adormit dar eram total constienta. si cand ma ridic vad negru"

dacă ce spui tu nu e vrajă, du-te urgent la medic, poate fi ceva extrem de grav