| mariaevelina a întrebat:

De doua saptamani ma doare in partea dreapta in spate, la rinichi. Ce as putea sa fac ca sa imi treaca durerea?
Daca ma duc la doctor si trebuie sa fac radiografie se vede daca ai fumat sau baut?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Anon31241212 a răspuns:

Nu se vede normal. Du-te la medic si vezi ce ai patit.

| mariaevelina explică (pentru Anon31241212):

Dar chestia e ca nu fumez in adevaratul sens al cuvantului. Trag un fum doua odata la o luna, dar imi e frica ca s-ar putea sa se vada si alea

| klewww a răspuns:

Nu trebuie sa iti fie rusine du-te la control si da se vad