| Silvia93 a întrebat:

De duminica,astazi e miercuri, ma dor ochii cand ma pun sa dorm..simt ca se incruciseaza si pana nu ii deschis nu`mi trece durerea doar ca apoi ii simt greoi si mi se face somn, din nou ma dor de somn.ii inchid si iar simt durere. Nu pot sta nici treaza nici sa dorm.
De la ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Cred ca ochisorii tai sunt suprasolicitati si trebuie sa le acorzi odihna cuvenita.
Cel mai indicat ar fi vizita la medi cat mai repede.
O zi bunahappy

| Fatamuntilor a răspuns:

La doctor cat repede! Si vorbeste cu parintii tai!
Regula este daca un simptom nu trece in cel mult doua zile sa te prezinti la doctor.

| OoBunnyoO a răspuns:

Probabil de la calculator sau de la citit. Daca nu iti trece, sfatul meu ar fi sa mergi la doctor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Misca-ti fundul la doctor ca stie el mai bine

| ygr3ku a răspuns:

Prea mult clubbing. Sau prea mult calculator. Sau prea mult fum de tigara in ochi. Sau... mai bine mergi al un control