| anonim_4396 a întrebat:

De o bucata de timp cand deschid gura imi pocnea maxilarul insa azi simt un discomfort care nu imi permite sa deschid gura... ce inseamna asta sau ce e de facut?:l

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Niculinaa a răspuns:

Buna!
Mama mea pateste la fel, nu tot timpul.dar mai ales cand mananca. A fost la un medic dentist si nu i-a dat niciun medicament, nimic...a zis ca ii trece in timp. Dar nici pana astazi nu i'a trecut.
Exact acum, pe Antena1 se vorbea de aceasta problema laughing Tot ce am inteles de la tv, e ca toata viata vei ramane cu acea pocnitura,.dar nu e nimic grav.

| Sckizia a răspuns (pentru Niculinaa):

Multumesc devil dar m-ai descurajatlaughing) :*

| Niculinaa a răspuns (pentru Sckizia):

SORRY...big grin laughing

| Sckizia a răspuns (pentru Niculinaa):

Pot sa-ti dau fundita?big grin :*

| Niculinaa a răspuns (pentru Sckizia):

Doar daca merit.:* laughing

| Sckizia a răspuns (pentru Niculinaa):

Puup :* de unde esti tongue