| PsiholoagaTa a întrebat:

De o vreme vad in ceata la departare. dar nu atat de intens.ce inseamna asta? ar trebui sa fac un consult oftalmologiC?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| RauLix a răspuns:

Eu iti recomand sa te duci la doctor pentru ca cei de pe TPU nu au facultati de medicina

Iti spun la modul serios :este posibil sa trebuiasca sa porti ochelari insa nu te speria si te rog sa nu te rusinezi pentru ca n-ai de ce :cei care rad de tine o sa ajunga ca tine

Sper ca te-am ajutat!big grin

3 răspunsuri:
| Raniia a răspuns:

Iti recomand un consult oftalmologic cat mai curand posibil; toate problemele medicale nerezolvate la timp aduc complicatii.

| fanporsche a răspuns:

Ai probleme cu vederea. Du-te la consult oftalmologic. Probabil vei avea nevoie de ochelari. Si eu am avut aceleasi simptome.

| NonEinstein a răspuns:

Da,este o tulburare a vederii.Vederea in ceată de regulă inseamnă pierdereă calitatii vederii, cu singuranţă ai nevoie de un consult oftalmologic.
RauLix vorbeşte pentru tine.