| anonim_4396 a întrebat:

De pe la ora 19 mă doare tare capul în partea stângă, în zona osului temporal.
Menționez că am început să iau niște suplimente pentru calciu de la Herbalife, după recomandarea medicului.
Ce poate fi? NU e prima dată când am aceste dureri.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Migrena sau oboseala excesiva!
Evita sa mai stai pe telefn sau computer cateva zile, pana trec durerile de cap!
Calciul si suplimentele de la Herbalife iti intaresc sistemul imunitar si nu au fecete secundare de nici un fel.
Migrenele pe care el ai se datoraeza oboselii excesive sau lispei somnului de noapte!

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sa r putea ca acel supliment sa creeze acele dureri,dar e o ipoteza atata tot,sa stii ca pot aparea dureri si din cauza stresului,anemiei,lipsa unei alimentati sanatoase,depresia, lipsa fierului, magnezului, zinc, vitamina d etc
in orice caz du-te la doctor maine, ai putea lua un calmant daca ai in casa

| BuLaNNNeL a răspuns:

Adevarul ca ti-ai gasit firma Herbalife, acum cativa ani si-au luat zeci de milioane amendă si produsele retrase de pe piata...

| KanameKuran a răspuns:

Poate fi orice. Incearca sa bei cat mai multe lichide, si sa mergi maine la doctor, el iti va spune ce este de facut.

| RobertNCS a răspuns:

Si pe mine ma mai doare uneori. Dai cu Cafea ca te va lasa completwinking