| anonim_4396 a întrebat:

De unde as putea sa-mi achizitionez un aparat dentar Myobrace din bucuresti sau de undeva din romania? dau fundita mersi!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Myssteriusthanlife a răspuns:

Buna pai din bucuresti la un cabinet stomatologic oricare iti achizitionezi un astfel de aparat [p. s nu iti cumpara de pe okazii.ro sau alte siteuri pentru ca acelea sunt purtate una e cand til iei tu de unde sti ca e sterilizat si astea si alta cand il iei de la cineva cand nu sti pe unde a mai umblat ]

pe langa carfur colentina prin jur
sper ca ti-am fost de ajutor pa pa :***

aa fundita?

1 răspuns: