| Alexandra7070 a întrebat:

De unde pot cumpara online Isotrexin gel?
HELP!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cumpara-l de la farmacie, ca-i mai ieftin.
cand il cumperi online ti se adauga si plata transportului si ajunge dublu la pret.

| Alexandra7070 explică (pentru Violleta2022):

Nu l-am mai gasit in farmacii.De aceea vreau sa il comand online.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Alexandra7070):

Sunt zeci de farmacii intr-un oras. daca nu-l gasesti la una, il gasesti la alta, sau il comanzi la cea mai apropiata farmacie de tine si ei ti-l aduc in cateva zile, dar tot nu platesti transport la produs, cum ai platii daca l-ai cumpara online.

Daca este pentru acnee, eu ti-as recomanda urmatoarele:
- curatarea mecanica cu malai, apa calda si sapun, ca sa cureti tenul de puncte negre si impuritati
- folosrae de ulei de arbore de ceai (Tea tree oil), cata 1 singura picatura pusa direct pe cos, care-l usuca si dispare in 2 zile.
- mentinerea zilnica a fetei curate, prin spalarea riguroasa cu apa calda si sapun, dupa ce revii acasa, de la scoala, cand fata este plian de tranpiratie, praf si impuritati, care nespalate imediat, se adancesc in porii fetei formand puncte negre si apoi, infectand porii se transforma in acnee.

| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate, NU se poate cumpara online, doarece produsul se elibereaza numai cu RETETA MEDICALA si asta este posibil numai la ghiseul din farmacie, cel putin asa scriu cei care le au pe site-urile online.
Uite aici:
https://www.medimfarm.ro/Products/Product/20055/isotrexin-gel-x-1
si aici:
https://comenzi.farmaciatei.ro/......-p10032700

| shrink a răspuns:

De la orice farmacie si se pare ca se da doar pe baza de reteta

| Alexandra7070 explică (pentru shrink):

Nu il mai gasesc in farmacie.

| İoana_Raluca_2002 a răspuns:

Nu îl poți cumpăra online și din păcate nu se mai găsește nici în farmacii. Înainte făceam comanda pentru el, dar mi s-a spus că nu îl mai au pe stoc. Farmacista mi-a spus ca este o problema cu acest gel, toată lumea întreabă de el, dar încă nu se știe problema, de ce nu se mai găsește. Dacă o sa îl găsesc, o sa te anunț?