| UnicornFlavored a întrebat:

Deci aveam ceva o alunita pe obraz si stateam in pat si am dat cu degetele peste ea si m.am trezit cu ea in mana. nu a curs sange si locul unde era arata perfect normal. ce credeti ca mai e si asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
13 răspunsuri:
| Reek54 a răspuns:

Ii zmegma.

| UnicornFlavored explică (pentru Reek54):

Ce?

| Reek54 a răspuns (pentru UnicornFlavored):

M-ai uimit!

| UnicornFlavored explică (pentru Reek54):

Lol.
cred ca aveam mancare pe fata si gata/

| Reek54 a răspuns (pentru UnicornFlavored):

Vezi ca ti-ai dat seama singura? happy

| BeAmazing a răspuns:

Mergi la un medic pentru ca cu alunitele nu e de joaca.

| lăngătinemereu a răspuns:

Nu este nimic grav dar trebuie sa te dai cu spirt sau o crema de Galbenele sa nu se infecteze... Suces funda te rog

| AdeeMaria a răspuns:

Daca acea alunita e semn de mama ai pus-o.
Cunosc un caz, de la mine din oras, tot asa, avea un semn de mama, l-a zgariat sau l-a rupt nu mai stiu... si a facut cancer iar apoi a murit. Doamne fereste de asa ceva! x_x

| UnicornFlavored explică (pentru AdeeMaria):

Inteleg. da nu e zgariata sau rupta. pur si simplu a cazut de tot.
... ma descompun!

| vRawr a răspuns:

Aveai ciocolata lipita pe fata ))))))))))))))):

| UnicornFlavored explică (pentru vRawr):

laughing. sa stii ca nu m.am apucat sa o gust

| vRawr a răspuns (pentru UnicornFlavored):

Biax. Xaib.

| aNdyQQ a răspuns:

Cred ca ar trebui sa te duci la un medic specializat.Nu e de glumit cu alunitele!