| Anonim97695333thf a întrebat:

Hei! Acum 3 zile aveam un cos langa o alunita pe frunte. L-am spart si s-a facut o coaja in locul unde era cosul (nu pe alunita) si azi am luat coaja si a curs sange dar nu a curs din alunita. Mi-e frica sa nu se faca cancerigena.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Nu se face. Stai liniștit.

| MaraAlexandra87 a răspuns:

Nu se face! Stai linistit/a! Si eu am patit chestii de genul de nu stiu cate ori! Ba chiar am avut si cosuri pe alunite, cosurile s-au spart, iar alunitele sunt ok acum. Nu se fac cancerigene asa usor. Va fi ok, dar incearca sa nu mai faci chestii de genul pe viitor happy