| PrinceGumball a întrebat:

Deci,de ceva vreme,cam de la inceputul verii trecute imi vajaia urechea incet si rar, acum, de vreo 2 luni aud in urechile mele un tiuit enervant non-stop, si uneori cand stau linistit in pat si ma uit la un film sau ceva de genul incepe sa vajaie incetisor...am fost la medic orl si mi-a zis ca urechea e complet sanatoasa, am fost la doctor din nou si mi-a zis ca nu am absolut la inima si sunt sanatos... daca stiti niste cauze concrete si ce investigatii ar trebui sa mai fac va rog sa imi spuneti

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| incredibilul a răspuns:

Nu mai tine castile in urechi cu volumul la maxim ca sa nu inrautatesti situatia

| PrinceGumball explică (pentru incredibilul):

Adevarul e ca tineam castile pe urechi non-stop dar daca controlul ala la urechi a zis ca nu am nimic nu stiu daca ar fi vorba de ceva la ureche