| ZuZuAleX a întrebat:

Deci de la craciun in coace imi vine sa dorm sincer mai mereu! Daca nu ma tii mai mult de vorba pur si simplu ador! ma simt mereu obosita si fara chef de viata ( iar eu de felul meu is ff energik) desi dim ma trezesc la 6:30 pentru sc vin la 2 ma culc pana la 7 fac teme stau pe comp dupa aia pe la 11 ma culc din nou! Si deja m-am oftikt sa tot dorm atata!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci.de la craciun.este normal deoarece. u de craciun ce faceai:stateai la comp foarte mult si a doua zi te trezeai tarziutongue
acum ca a inceput sc tu dimineata nu simti diferenta. dar pupa ce ajungi la scoala si trec vreo 2-3 ore te apuca somnu
. si eu am aceeasi problema''sfatul meu:arunca calculatorul pe geam""

5 răspunsuri:
| Alphawolf a răspuns:

Problema este ca tu dormi si la scoala se vede dupa cum scrii ca nu iti place limba romana!
Si, unde-i intrebarea?

| Oktavian a răspuns:

Aratate medicului poate ai o problema, sau problema e ca obosesti foarte mult in cursul zilei.

| Abb a răspuns:

Asa mi se intampla si mie.
da eu ma chinui totusi sa nu ma culc. fac altceva.
p mine ma oftica ca trece repede ziua.si nu inteleg nimic.

| alintush a răspuns:

Hmmm...incearca sa iti faci regim big grin
dar nu arunka nici intr-un caz calculatoru ca asa lucru nu se arunka ca pe urma daca ceva de copiat trebuu si nu ai de unde... big grin

| scarlett a răspuns:

Eu zic ca in week asta sa dormi mult si bine, poate ca de sarbatori ti-ai epuizat toate energiile happy odihnestete bine si iti vei reveni la normal